Niyazi Yelkencioğlu: “Fenerbahçe’nin TFF içinde nasıl bir yapılanması var?

Sponsorluk anlaşmasında konuşan Galatasaray başkan yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, sarı kırmızılı takımın Antalyaspor’u ağırladığı maç ile ilgili MHK toplantısından gündeme düşen video için açıklama yaptı. İşte o açıklamalar…

Sponsorluk anlaşmasında konuşan Galatasaray

Galatasaray’da başkan yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, sarı kırmızılı takımın Antalyaspor’u ağırladığı maç ile ilgili MHK toplantısından gündeme düşen video hakkında açıklamalarda bulundu.

Niyazi Yelkencioğlu yaptığı konuşmada, “Bu konuyla ilgili kulübümüz, daha detaylı bir açıklama yapacaktır. Bir iki ufak detayı kendim söylemek istiyorum. ABD merkezli ‘no name’ bir hesabın konuşmaların arkası kesilerek, bir takım görüntülerin yayınlanması manidar. Bu görüntüler nasıl o merciye ulaştı, kaydedildi? Onu merak ediyoruz. 13 Mart’ta Ali Koç’un bahsettiği bu konuşmalar kendisine nasıl ulaştı?” dedi.

“ALİ KOÇ’TA VARSA PAYLAŞSIN”

Yelkencioğlu ayrıca, “Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) içerisinde Fenerbahçe’nin nasıl bir yapılanması var? Bu bir soru işareti. Aynı hafta Fenerbahçe – Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili Hugh Dallas’ın yorumları Ali Koç’ta varsa ve bizimle paylaşırsa seviniriz. Sadece bizim maçla ilgili cımbızla çıkarıyorlar, kendi maçlarıyla ilgili şeyler çıkmıyor maalesef. Bunlarla ilgili baya bir merakımız var. Onları en kısa sürede ortaya çıkacağını tahmin ediyorum.” ifadelerini kullandı.