Mehmet Demirkol, Kerem Demirbay’ın Yeniden Almanya Milli Takımına Çağrılabileceğini Söyledi.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda yoluna devam ediyor ve son 16 takım arasına kalabilmek için bugün Çek temsilcisi Sparta Prag ile karşılaşacak. İlk maçta 3-2’lik galibiyetin avantajını kullanmak isteyen Cim-Bom, 22 Mayıs’ta Dublin’de oynanacak finalin bir ayağında olmak istiyor.

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol:“Galatasaray’ı zorlayana bir takım yok.”

Kerem Demirbay, Almanya milli takımına yeniden çağrılabilir…

Mehmet Demirkol, Galatasaray’ın son dönemdeki performansını değerlendirdi. Prag eşleşmesini ve Kerem Demirbay’ı inceledi. Demirkol, Kerem Demirbay için şu iddiada bulundu: “Kerem Demirbay çok yükseldi, mükemmel oynuyor gerçekten. Böyle giderse Almanya Milli Takımı’na gidebilir.” Ancak Kerem Demirbay, son 7 yıldır milli takıma çağrılmamış durumda.

ilk maçta zorladılar…

Galatasaray’ın hücum hattına hızlı çıkan Sparta Prag, Galatasaray’ı oldukça zorladı. Ancak Muslera’nın iyi performansı ve Galatasaray’ın avantajlı skoru, Cim-Bom’un son 16 turuna yükselme umudunu artırıyor.

Maç canlı olarak Exxen’de…

Çek’ya da oynanacak Sparta-Galatasaray mücadelesi Exxen dijital yayın platformu üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Saat 23.00’da başlayacak olan maçta Galatasaray, Sparta Prag karşısında 3-2’lik skor avantajını korumaya çalışacak. 🦁🔥