Mauro Icardi’den sevindiren haber ‘Maskesiz oynayabilecek!’

Galatasaray’ın golcüsü Mauro Icardi
Galatasaray’ın golcüsü Mauro Icardi antrenmanın tamamında maskesiz olarak takımla çalışırken antrenmanda ki performansıyla teknik heyeti sevindirdi. Kendisini iyi hisseden Icardi bugün Trabzon’a götürülecek ve şans verilmesi halinde dev derbide maske takmadan forma giyebilecek.  
 

Zirve takipçisi Galatasaray’da Mauro Icardi sevinci yaşanıyor. İstanbul’a dönen Icardi, Galatasaray’ın dün yaptığı antrenmanın hepsinde takımla birlikte çalıştı. Deneyimli golcü, Fenerbahçe derbisinden sonra ilk defa maskesiz olarak takımla birlikte çalıştı.

Icardi’nin antrenmanda gayet iyi bir performans sergilediği ve teknik heyeti mutlu etmiş olduğu aktarıldı. Trabzon kafilesine dahil edilecek Icardi’nin yarınki maçta oynaması halinde maskeye ihtiyaç duymayacağı belirtildi.

GÖZÜNDEKİ MORLUK GEÇTİ

Mauro Icardi’nin Fenerbahçe ile 24 Aralık’ta oynanan derbide yüz kemiklerinde kırık oluşmuştu. Uzun bir süre sonra sahalara dönmeye hazırlanan yıldız futbolcunun gözündeki morluğun da büyük oranda geçtiği bildirildi.

BEKLENENDEN İYİ DURUMDA

Göz hastalıkları, kulak burun boğazca ve plastik cerrahi konsültasyonları meydana getirilen ve iki gündür antrenmana çıkan Icardi’nin kendini iyi hissettiği vurgulandı. Fiziksel açıdan tam hazır olmayan golcünün yine de beklenenden iyi durumda bulunduğu kaydedildi.

OKAN BURUK’LA GÖRÜŞTÜ

Uzun süre sonrasında idmana çıkan Icardi, Okan Buruk’la bir görüşme gerçekleştirdi. 30 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor mücadelesinde sahada olma isteğini ilettiği öğrenildi. Okan Buruk’un ise sağlık ekibinin vereceği rapora göre hareket etmeyi planladığı bildirildi.