Lucas Torreira geleceği hakkında açıklamalarda bulundu!

Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas

Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira, ESPN Uruguay’a konuştu. Yıldız oyuncumuz Galatasaray’dan sonra, Boca Juniors’ta forma giymek istediğini açıkladı… işte haberin detayları…

Boca’da oynamak için ölüyorum…

“En büyük hayallerimden biri Boca Juniors’ta oynamak. Orada oynamak için ölüyorum! Riquelme ile temastayız ve bu ihtimalin yaklaştığını biliyorum çünkü uzun yıllardır Avrupa’dayım. Evde olmayı, aileme yakın olmayı özledim.”

Resim

Güney Amerika’ya dönüşüm yakın…

“Her şeyin zamanı gelince gerçekleşeceğini düşünüyorum. Bir futbolcu olarak hayal ettiğim her şey gerçekleşti. Güney Amerika’ya dönüşüm artık daha yakın.”

Resim

Şuan Galatasaray’da olmam gerekiyor…

“Geçen yıl bazı Güney Amerika takımları ile konuşmalarım oldu ama şu an Galatasaray’da olmam gerekiyor. Galatasaray’da bana iyi davranan insanlara karşı minnettar davranmalıyım.”

 

Galatasaray transfer haberleri, gündemdeki son dakika Galatasaray söylentileri ile günün en son GS transferlerini, gelişmelerini takip edebilirsiniz. 2023/2024 sezonu için yeni ve biten Galatasaray transfer listesinden devam eden en güncel gelenleri ve gidenleri bulabilirsiniz. Öte yandan Galatasaray ile ilgili en yeni gelişmeleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca son Galatasaray transferlerini X adresimizden takip edebilirsiniz.