Galatasaray’ın Genç Yeteneği Barış Alper Yılmaz, Sparta Prag Maçında Scoutların Gözdesi!

Galatasaray’ın Genç yıldızı Barış

Galatasaray’ın Genç yıldızı Barış Alper Yılmaz, son dönemdeki yükselen performansı nedeniyle Avrupalı kulüplerin radarına girmeyi başardı. UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Sparta Prag’la karşılaşacağı maçta Avrupalı bazı Scout ekipleri Barış Alper Yılmaz’ı tribünden takip edeceği iddia edildi… İşte detaylar. 

Galatasaray’ın beklentisi en az 20 milyon Euro…

“Sabah Gazetesi’nin son haberine göre, Galatasaray’ın genç yeteneği Barış Alper Yılmaz, yaklaşan Sparta Prag karşılaşmasında dikkat çekiyor. Habere göre, 23 yaşındaki futbolcu, önde gelen scoutlar tarafından bu önemli müsabakada takip edilecek. Galatasaray, genç oyuncu için beklentisini 20 milyon Euro’nun üzerine koymuş durumda.

Barış Alper, Avrupalı kulüplerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı…

Barış Alper Yılmaz’ın performansı, uluslararası futbol piyasasında dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Galatasaray yönetimi, genç oyuncunun potansiyelini değerlendirerek transfer değerini 20 milyon Euro’nun üzerine belirlemiş. Habere göre, scoutlar da bu karşılaşmayı yakından izleyerek futbolcunun performansını değerlendirecekler.

Öte yandan, Sparta Prag karşılaşması öncesinde Galatasaray’ın Barış Alper Yılmaz ile ilgili yüksek beklentisi, kulüp içinde heyecan yaratmış durumda. Genç oyuncunun performansı ve değeri, transfer piyasasında da merak konusu olmaya devam ediyor.”

Okan Buruk’un jokeri oldu…

Galatasaray’ın genç yeteneği Barış Alper Yılmaz, Okan Buruk’un jokeri olarak parlamaya devam ediyor. Bu sezon Galatasaray’da belli bölgelerde yaşanan eksikliklerden dolayı bir çok mevkide forma giymeyi başaran Barış Alper Yılmaz, teknik direktör Okan Buruk’un vazgeçilmezi haline geldi. Takım içindeki etkileyici performansıyla dikkat çeken Barış Alper, Okan Buruk’un taktiksel planlarında önemli bir rol oynuyor.

 

Barış Alper Yılmaz’ın bu sezonki performansı…

Barış Alper Yılmaz, Galatasaray formasıyla bu sezon çıktı 40 maçta 4 gol 6 asistlik performans gösterdi.