“Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’tan Oyuncularına Motivasyon: ‘Avrupa’da Başarı İçin Güçlü Bir Takımız!'”

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu 2. Maçında Çekya Temsilcisi Sparta Prag ile deplasmanda karşılaşacak. İlk maçı kendi evinde 3-2 kazanarak tur kapısını aralayan Cimbom’un hocası Okan Buruk maç öncesinde oyuncularını motive  etti… işte o motivasyon konuşmaları.


Galatasaray’ın başarılı teknik direktörü Okan Buruk, Sparta Prag maçı öncesinde oyuncularına yaptığı güçlü motivasyon konuşmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Şampiyonlar Ligi’ndeki performanslarıyla takımın potansiyelini ortaya koyan Buruk, “Avrupa’da başarı bu kulübün genlerinde var” diyerek takımına olan güvenini ifade etti.

Prag’ı eleyip yolumuza devam etmeliyiz…

Buruk, Galatasaray’ın UEFA Kupası’nı kazandığı dönemde oyuncu olarak yer almış ve şimdi ise teknik adam olarak Avrupa Ligi’nde başarı arzuluyor. Ligdeki performanslarının umut verici olduğunu belirten Buruk, “Çok özel bir ekibiz ve Prag’ı geçip Avrupa’da yolumuza devam etmeliyiz” çağrısı yaptı.

Dört kupayı da istiyorum…

Galatasaray’ın başarılı teknik direktörü Okan Buruk, takımın genlerinde başarı olduğuna inanarak oyuncularına iddialı açıklamalarda bulundu. Buruk, “Galatasaray’ın genlerinde başarı vardır ve biz beraber dört kupayı da kazanacağız” sözleriyle takımına olan güvenini dile getirdi.

Bunu hep beraber başaracağız…

Tecrübeli teknik adam, oyuncularına Avrupa Ligi’nde başarının kariyerleri için büyük öneme sahip olduğunu vurgulayarak, “Bunu hep beraber başarabiliriz. Güçlü bir takımız ve Avrupa’da iddialı olmalıyız” dedi. Buruk’un liderlik ve motive etme becerisi, Galatasaray camiasını heyecanlandırırken, taraftarlar da takımlarının Avrupa’da başarıya ulaşması için umut dolu bir bekleyiş içerisinde.

📰 Skorer