Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 3 VAR hakemi ile ilgili rahatsızlığını dile getirecek!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Salı günü gerçekleştirilecek sponsorluk toplantısında TFF ile ilgili açıklamalarda bulunacak ve 3 hakem ile ilgili rahatsızlığını dile getirecek. ( Milliyet )

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,

Dursun Özbek sessizliğini bozuyor…

Son günlerde Galatasaray’da öfke ve gerginlik artıyor. Mauro Icardi’nin görüntüler nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edilmesinin ardından, Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında son dakikada verilen penaltıya isyan eden sarı-kırmızılılarda bu kez Başkan Dursun Özbek, sıkıntılarını dile getirecek.

Milliyet’in haberine göre, resmi siteden zehir zemberek bir paylaşım yapan ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi ile beraber tüm kurulları istifaya davet eden sarı-kırmızılılarda, Başkan Özbek’in salı günü düzenlenecek sponsorluk toplantısında önemli açıklamalar yapacağı öğrenildi. Özbek’in, resmi siteden yazılı olarak yapılan açıklamayı bu kez sözlü olarak dile getireceği belirtildi.

Yönetim 3 VAR hakemi için harekete geçiyor… 

Ayrıca, Galatasaray Başkanı’nın özellikle 3 VAR hakemi ile ilgili duyulan rahatsızlığı kamuoyuna sunacağı bildiriliyor. Dursun Özbek, Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında VAR koltuğunda bulunan Erkan Engin ile beraber, yine bu sezon Galatasaray maçlarındaki kararları ile tepki toplayan Mustafa İlker Coşkun ve Emre Malok’un bir daha görev almaması için tepkisini göstereceği öğrenildi .