Hakim Ziyech’ten kötü haber geldi…

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası’nda

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası’nda karşılaşacakları Bandırmaspor maçı öncesinde hazırlıklarını sürdürürken, takımın biri olumlu, diğeri ise olumsuz iki önemli haberle gündeme geldi… işte detaylar.

Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada, Fas Milli Takımı’nda sakatlanan Hakim Ziyech’in tedavisine başlandığı belirtildi. Ziyech, Afrika Kupası’nda ülkesi Fas’ın Zambiya ile oynadığı maçta sakatlanmış ve tedavi için İstanbul’a dönmüştü. Yapılan tetkikler sonucunda sol ayak bileğinde iç yan bağ, dış yan bağ ve sindezmozunda gerilme ve zorlanma, ayrıca kemiklerde kemik ödemi tespit edilmiş, tedavisine hemen başlanmıştır.

Diğer taraftan, sol alt arka adale grubunda geçirdiği sakatlık nedeniyle tedavi süreci devam eden Abdülkerim Bardakçı’nın ise saha çalışmalarına başladığı açıklandı. İki hafta önce tespit edilen ve üzerinde çalışılan adale sakatlığına olumlu yanıt veren oyuncu, takımla saha çalışmalarına katılmaya başlamıştır.

Galatasaray, bu önemli gelişmeler doğrultusunda Bandırmaspor maçına nasıl bir kadro ile çıkacağı konusunda hazırlıklarını sürdürmekte.