Galatasaray’dan Mauro Icardi İçin Transfer Açıklaması

Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, sarı-kırmızılı takımın gündemiyle ilgili Radyospor’a önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar…

Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim

SÜPER KUPA AÇIKLAMASI

7 Nisan’da Fenerbahçe ile Şanlıurfa’da oynanması planlanan Süper Kupa maçının ertelenmesine dair iddiaları yanıtlayan Kırmızı, “Galatasaray’a erteleme talebi gelmedi, bir görüş yok, eğer gelirse yönetim kurulumuz ve başkanımız bunu değerlendirilir. Böyle bir talep gelirse bir karar alınır. Ama şu anda bir talep yok. Belirlenen takvime göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Eğer ertelenme ile ilgili bir talep gelirse başkanımız yanıt verir” dedi.

“BU TAKVİM DOĞRU”

Mevcut fikstürün gayet doğru olduğunu dile getiren Nihat Kırmızı “Fenerbahçe’nin Avrupa kupası maçları ve son zamanlarda yaşanan olaylar belki de ciddi şekilde ertelemeye teşvik edebilir ama bana göre bu takvim ideal bir takvim. Bu takvimle yola devam etmeliyiz bana göre. Talep gelir mi gelmez mi bilmiyoruz. Belki hiç gelmez talep” açıklamasında bulundu.

MAURO ICARDI AÇIKLAMASI

Adı transfer söylentilerine karışan Arjantinli golcü  Icardi hakkında konuşan Kırmızı “8 haftamız kaldı, Mauro Icardi’de tüm oyuncularımız gibi çok önemli bir oyuncumuz. Kendisi burada ve Galatasaray’da çok mutlu. Sosyal medyada da paylaşıyor bunu. Futbolda dün, bugün ve yarın yoktur, her şey olabilir. Ama Icardi dahil tüm oyuncularımızla transferle ilgili hiç bir şey konuşmuyoruz. Süper kupa maçı dahil son 9 maçımız kaldı. Kimsenin transferle kafasını karıştırmak istemiyoruz” ifadelerinde bulundu.