FENERBAHÇE CAMİASINDAN TARİHİ GERİ VİTES

Ali Koç’un ligden çekilme blöfü yine elinde kaldı. İşte detaylar…

Ali Koç'un ligden çekilme

Fenerbahçe’nin eski yöneticileri ‘ligden çekilme’ ile ilgili düşüncelerini Ali Koç’un verdiği iftarda anlattı.

Herkes katılacak…

Şenes Erzik: “Kanaatim 2 Nisan’daki olağanüstü genel kurula herkes katılacak ve gerekli çoğunluk sağlanacak. Ligden çekilme diye bir şey yok. Orada konuşanların hepsi başkana destek verdi ama çekilme yönünde bir karar çıkmasını istemedi. Zaten doğrusu da bu.”

Kiğılı Ligden düşmeyi kafanızdan çıkarın…

Abdullah Kiğılı: “Ligden çekilmeyi aklınızdan çıkartın. Bunu yapsanız dahi unutmayın ki TFF aynı, hakemler aynı, PFDK aynı, hepsi aynı.”

Maçlara siyah forma ile çıkın…

Şekip Mosturoğlu: “En hafif tepkiden en ağıra doğru hareket etmeliyiz. Örneğin 2 Nisan’dan sonra her maça tepki olarak siyah forma ve protesto içerikli pankartlarla çıkılabilir.”

Ligden çekilmek kolay değil…

Metin Şen: “Kontrolsüz güç, güç değildir. Alınacak karardan sonra tek zarar gören Fenerbahçe olmamalı. Ligden çekilmek kolay değil, çok fazla dinamikleri var.”

Yönetime destek…

Vefa Küçük: “Çok yararlı ve verimli bir toplantı oldu. Müşterek nokta; takımı ligden çekmeyelimdi. Onun haricinde yönetime her desteği verelim.”

Trabzon’da maç yapmayalım…

Hamdi Akın: “4 Nisan 2015’teki Rizespor maçı dönüşü yaşadığımız kurşunlama olayı açığa kavuşup, saldırganlar yakalanana kadar Trabzon’da maç yapmayalım.”

Karardan vazgeçin…

Rahmi Eyüpoğlu: “Ligden çekilme kararınızdan vazgeçin.”