Basın Toplantısında Mekteb-i Sultani Aklı!

Basın toplantısında medyanın yazamadığını,

Basın toplantısında medyanın yazamadığını, kulübün de açıkça dile getiremediğini biz yazalım. Detaylar yazımızda…

FENERBAHÇE’Yİ ÇIKARI İÇİN Mİ KULLANDIN?

Erden Timur ve Dursun Özbek aslında gereken her şeyi dile getirdi. Öncelikle Fenerbahçe başkanı Ali Koç’tan başlayalım. Konuşmada sık sık bizi bir şeyin içine çekmek istiyorlar denildi. Kaostan bahsedildi. O ünlü açıklama “Ben Fenerbahçe’nin başında olduğum sürece Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar.” Birisi de çıkıp demiyor ki medyadan; o zaman bunu biliyorsun Fenerbahçe’nin başına geçmekle neyi amaçladın? Amacın başkanlık dönemin biterken işi siyasileştirmek mi, yoksa farklı amaçların mı var? Sen Fenerbahçe başkanlığını çıkarın için mi kullandın?

Resim

PRİMCİ MEDYA GALATASRAY’I ICARDİ ÜZERİNDEN KAOSA SÜRÜKLEMYE ÇALIŞIYOR

Gelelim Mauro icardi meselesine. Evet iğne ile oynadı günlerce. Medya yazdı bizim primci medya da destekledi. Yok efendim antrenmanlara keyfiye katılmıyor. Erden Başkan açıkladı: İğne ile oynayan birisinin ağrıları bitmez ve dinlendirilmesi gerek. Hatta antrenmanlara çıkamaz. Siz dinlendiriliyor derken ne anlıyorsunuz? Yatsın mı yatağında bu adam?

Resim

BU AÇIKLAMALAR BİR STRATEJİ

Son olarak her şeye anında kulüp cevap vermek istemiyor haklı olarak. Bu bir strateji. Bunu anlamak zor olmamalı. Normalde her şeyi uzun uzun açıklamak isterdim ama daha da uzar. Arkadaşlar biz Galatasaray Lisesi “Mekteb’i Sultani” edebiyle konuşuyoruz. 500 yıllık derken boşa denmiyor. Bu lisede zamanında devlet adamları yetiştirildi siz bilmezsiniz belki. O lisenin kurucusu ise Osmanlı Padişahı Bayezid’dir.