Abdülkerim Bardakcı’nın sakatlık durumu belli oldu!

Trabzonspor maçında ilk yarının

Trabzonspor maçında ilk yarının bitimine 3 dakika kala sakatlanarak oyundan çıkan Milli yıldız Abdülkerim Bardakcı’nın akıbeti belli oldu…

Trabzonspor deplasmanında sakatlanan Abdülkerim Bardakcı, kulübede gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşerken kartlarını da sıfırlamış oldu. Tecrübeli oyuncunun kaçıracağı tek maç, İstanbulspor mücadelesi olmayacak gibi görünüyor.

2 hafta sahalardan uzak kalabilir…

Galatasaray sağlık heyeti tarafından kontrolleri yapılan Abdülkerim Bardakcı’nın 2 hafta takımdan uzak kalabileceği belirtildi. Bu da Sarı-Kırmızılı oyuncunun bir sonraki iç saha maçında Gaziantep’e karşı da oynamasının zor olduğu anlamına geliyor.

Samsunspor maçına yetiştirilmeye çalışılacak…

Hedef, Milli futbolcuyu Şubat ayının ilk haftasındaki Samsun deplasmanına yetiştirebilmek. Abdülkerim’in yokluğunda savunmada yine Sanchez – Nelsson ikilisinin görev yapması bekleniyor.

 

Kaynak: Fanatik

 

Galatasaray transfer haberleri, gündemdeki son dakika Galatasaray söylentileri ile günün en son GS transferlerini, gelişmelerini takip edebilirsiniz. 2023/2024 sezonu için yeni ve biten Galatasaray transfer listesinden devam eden en güncel gelenleri ve gidenleri bulabilirsiniz. Öte yandan Galatasaray ile ilgili en yeni gelişmeleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca son Galatasaray transferlerini X adresimizden takip edebilirsiniz.