Deniz Ateş Bitnel: “Beşiktaş 9 kişi kalmalıydı.”

Hakem yorumcusu Deniz Ateş Bitnel, Beşiktaş’ın müsabakayı 9 kişi tamamlaması gerektiğini söylerken, Bünyamin Gezer ise Beşiktaş’ın penaltı beklediği pozisyonda hakem kararının doğru olduğunu söyledi.

Hakem yorumcusu Deniz Ateş

Cenk Tosun’un penaltı beklediği pozisyon:

“Cenk ve Köhn mücadelesinde ayakla herhangi bir ihlal yok. Fakat Köhn’ün kolu ile Cenk’in beline müdahalesi hakem yorumu olmakla birlikte bence penaltı.”

Icardi’nin penaltı beklediği pozisyon:

Bitnel: “Defans oyuncusunun sol ayağı Icardi’nin sağ ayağına istem dışı da olsa dikkatsiz bir teması oluyor. Pozisyon penaltı olmalıydı.”

Cenk Topaç gibi dönüyor…

Bünyamin Gezer: “Cenk’in pozisyonda penaltı felan yok. Her tutma eylemi bir faul değildir. Çocukken topaç oynardık. Topaç gibi düşüyor Cenk! Pozisyon kaybolunca, Cenk topu alamayacağını anladığı an kendini bırakıyor. Icardi’nin yere düştüğü pozisyon da penaltı değil.”

Beşiktaş 9 kişi kalmalıydı…

Bitnel: “Colley’in kırmızı kart gördüğü pozisyonda her ne kadar bir sıyırma olsa da dize bir müdahale var ve rakibin sağlığını tehlikeye atacak bir müdahale. Kırmızı Kart doğru karar. Cenk Tosun da hakemin gözünün içine baka baka küfür ediyor bu da kırmızı kart. Beşiktaş 9 kişi kalmalıydı.” dedi.